Відгук Geely CK 2009 1.5 бензин механічна

08.09.2013

Рік, пробіг: 2009, 67.000 км
Компл.: Полная Импрест

Geely CK 2009 - фото 1 Geely CK 2009 - фото 2 Geely CK 2009 - фото 3

Доброго дня. Автомобіль був придбаний в 2010 році з рук, на той момент пробіг складав 26000. Брав у знайомої людини яка використовувала автівку щодня для пересування по місту. З поломок до мене була лише заміна куліси по гарантії. За рік експлуатації я намотав 41000 кілометрів по нашим чудовим дорогам. На 60000 перебрав повністю ходову і вклався з роботою в 1700 грн, мене це навіть здивувало. Поломок в мене не було (крім зламаних ручок дверей, відремонтував сам без капіталовкладень). Ні разу мене вона не підвила і зимою була повністю керована і навіть не зважаючи на маленький кліренс не забуксовувала. В мене є з чим зрівнювати цю машину. Вже рік як в мене її немає, інколи жалкую що продав. Якщо стане питання про купівлю нового бюджетного авто для дружини то Джилі буде на первому місті.

Ціна, керованість, комплектація та конкурентоспроможність вітчизняним маркам.

Лакофарбове покриття слабеньке, маленький кліренс.

Порада покупцеві: Якщо кумувати то тільки нову, автівка потребує бережної експлуатації і прослуже на втіху господарю.

Обговорити відгук про Geely CK 2009

pchola

Привет всем! планирую покупать машину Geely CK 2008 с пробегом 110тыс цена вопроса 3200 $! Кто знает что это за машина? Как она? Часто ломается? Фанатиков таких как "китай говно и всё тут" ниразу не ездя на этой машине прозьба не писать! Потому что не могу понять! Одни говорят, что с салона взяли и сыпятся, а другие что покупали б / у и говорят что нормальные! а тут 110 тыс ... я хочу эту машину, но парень не богат и на запчасти и по сервисам ездить каждую неделю особо не хочу!

sal5624

лучше мк она выше а запчасти по двигателю одинаковые если 1.5

sal5624

до 200 тыс пробежит а там как повезет

Костя
Украина, Донецк
12.04.2009

Проехал 12000 км., проблем нет вообще, капот неразу не открывал, несчитая масла! А те кто пишут купи лучше ВАЗ, просто нормально не ездили на джилифане, он ваши вазы вдоль и поперек! Ребята, берите джили и читати відгук

Роман
Украина, Донецк
19.05.2010

Купил летом 2009 года. С самого начала барахлила кнопка заднего стеклоподъёмника, по гарантии заменили. Шумоизоляция слабовата, но за такие деньги в общем даже ничего. Зато есть АБС и ЕБД, которые у м читати відгук

Продаж б/у Geely CK

Geely CK 2013 Geely CK 3000$ 2013