Отзыв Ford Focus 2017 1.6 бензин на механике

Ford Focus 5-ти дверный
Ford Focus

Год, пробег: 2017, 500 км
Компл.: Trend

Расход топлива в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Вітаю усіх автомобілістів. Вибір авто привів мене до декількох варіантів, котрі б задовільняли мене фінансово: Suzuki Vitara, KIA Stonic та Ford Focus. Цікавою була Toyota Corolla, проте 1.33 літровий двигун мене дещо відлякав від подальшого розгляду такого варіанту покупки. Звісно автівки різного класу - невеликі кросовери та 5-дверний хетчбек, проте як зазначено, основою вибору стала ціна. Коротко про інші автівки. Розглядалися лише версії з бензином 1.6 (1.4 кіа) літрів, механіка, в мінімальній комплектації.KIA - нове авто на ринку, тому його надійність мені перевіряти не хотілося, не завжаючи на переваги. Suzuki - гарне авто, на тест-драйві показало себе непогано, бруківку і дірявий асфальт підвіска відпрацювала, так як слід. Зручна і інформативна панель приладів теж приємно вразила. Проте тонший метал кузова (слід зауважити габарити авто і його масу, відносно конкурентів), дуже шумний і твердий (особливо взимку) увесь пластик салону, доволі бідна мінімальна комплектація (механічні склопідйомники задніх пасажирів, аскетичність салону) та проста балка ззаді дещо нівелювали його переваги, як кросовера. Форд трішки більше мені сподобався, хоча його низький кліренс це однозначно мінус. Переваги і недоліки постараюся розкрити нижче.

P.S. Про надійність авто судити рано, оцінку враховувати не варто.

Якість матеріалів.
Кращий досвід керування.

Кліренс.
Комбінація маси і потужності: Suzuki легший і потужніший.

Совет покупателю: Слід зважати на хронічні хвороби кожної моделі авто, не залежно від марки і піклуватися, щоб на першому місці завжди була безпека пасажирів. Ford Focus 1.6 105 к.с. це авто не для українських доріг, проте під певні завдання і спокійну, уважну їзду воно підходить.

Обсудить отзыв про Ford Focus 5-ти дверный 2017

Правдоруб

Поздоровляю автора з новеньким, перші тижні експлуатації будь-якого нового авто - це щось особливе для власника, завжди з теплотою згадую ці моменти. Стосовно авто, якщо основним критерієм була ціна, є питання: чи не розглядали крім Короли ще Фиат Типо та Фокус седан, які на 3,5тис та 1тис.у.є дешевші обраного авто відповідно? Щодо кліренсу, таки є, для початку можна погратися з розмірами шин (205/60 та 215/60), а після гарантії і проставки всунути.

Andrew Smith

Правдоруб, Дякую за вітання.Фокус Седан І Хетчбек в одну ціну, слід дивитися на сайті ford.ua (а саме детальний прайс), для комплектації Тренд. В таблиці вони через слеш йдуть, я навіть не помітив одразу - одна ціна. Також слід зазначити, що усі авто, про які я писав, були на акції на час покупки, тому звичайні ціни можуть більш суттєво відрізнятися. Щодо Фіату, то я його бачив в живу, читав доволі багато відгуків і дійшов висновку, що це неоднозначне авто, тому воно не потрапило на подальший розгляд. Проте немаю нічого проти Fiat в цілому.

Донг Жуанг

Правдоруб, Ви це серйозно - купувати Фіат замість Фокуса? У нього ж надійність ні к бісу, та й кермується воно ніяк. Які аргументи за Фіат окрім ціни?

ответить   +1-1
Danubecaptain

Поздравляю с приобретением и, как говорится, "ни гвоздя, ни жезла!" Новый автомобиль всегда будет новым автомобилем.

Дякую!

Хтось

Дивно, що вас відлякав двигун 1.33 Королли. Я порівняв харакретистики - максималка у Королли з цим двигуном така ж, як і у Фокуса 1,6, розгін до сотні лише на 0.3 секунди менше (12.6 проти 12.3). По місту Корола навіть економічніше. Так що на мою скромну думку, двигун 1.6 Фокуса не має якихось переваг перед двигуном 1.33 Королли.

Andrew Smith

Хтось, Вітаю. Завдання для мого автомобіля, це довгі і не дуже часті поїздки по трасі. Місто мене не цікавить, з тієї причини, що у пробках стояти це безглуздя. Хоча мушу згодитися з вами, двигун в Короли непоганий теж, його конструкція не нова(1999 р) і розробник - Yamaha. Тому це теж гарне авто. Ключовим аргументом щодо Форд в даному випадку стає крутний момент - 150 проти 128 Нм. А це вже доволі суттєво.

Хтось

Andrew Smith, тоді зрозуміло, для траси двигун Королли дійсно гірший.