Відгуки про Ford Focus 2017

На даний момент на нашому сайті додано 6 відгуків про автомобілі Ford Focus виготовлених в 2017 році. Ви також можете почитати відгуки про Ford Focus інших років виготовлення, наприклад в 2016 році або в 2018 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (6 відгуків)
Виктор
Виктор

Знаменка
1.6 бензин + ГБО, MT
2017, 100.000км
+1 / -0 Ford Focus 2017

ЭКСПЛУАТАЦИЯ С САЛОНА (С 0 ДО 100.000КМ И БОЛЕЕ). ФОРД ФОКУС 3 1.6 МКПП 2017Г.В. СЕДАН. Напомню, процесс выбора этого авто в начале 2017г, а также про начальные этапы и аспекты эксплуатации подробно описано тут же на сайте. Создал новый отзыв на то же авто с целью уделить больше внимание и упо читать отзыв

Ivan
Ivan

Полтава
2017, 36.000км
+5 / -0 Ford Focus 2017

Очень давно собирался написать отзыв, все не доходили руки. Хотел написать обширный, как прошлый автолюбитель (кстати его отзыв был один с тех факторов из-за которых я купил это авто). Когда выбирали авто, решили брать с салона и погнали выбирать что то так сказать бюджетное. До этого ездил на ак читать отзыв

Павло
Павло

Яворов
1.5 дизель, MT
2017, 30.400км
+2 / -0 Ford Focus 2017

Авто куплене в салоні, літом 2017-го. Пробіг за 13 місяців: >30 000км. Декілька разів проходив діагностику ходової на офіційному СТО для цікавості чи все Ок, так як по наших дорогах дещо страшно їздити. Робив діагностику при заміні шин на зимові, назад на літні а також недавно перед довгою по читать отзыв

Andrew
Andrew
Яворов
2017, 500км
+10 / -0 Ford Focus 2017

Вітаю усіх автомобілістів. Вибір авто привів мене до декількох варіантів, котрі б задовільняли мене фінансово: Suzuki Vitara, KIA Stonic та Ford Focus. Цікавою була Toyota Corolla, проте 1.33 літровий двигун мене дещо відлякав від подальшого розгляду такого варіанту покупки. Звісно автівки різного к читать отзыв

Igor
Igor

Тернополь
2017, 1.000км
+8 / -1 Ford Focus 2017

Хочу поділиися власними враженнями про автомобіль, що був мною придбаний. Трохи передісторії: Наприкінці минулого року вирішив придбати своє першу авто. Переглянув ринок вживаних автомобілів, переглянув ціни на нові і вирішив, що буду брати нове авто. В пристойному стані вживаний автомобіль не читать отзыв

нові відгуки про Focus 2017 року