Відгук Ford Fiesta 2012 1.2 бензин механічна

Ford Fiesta 5-ти дверная
Ford Fiesta

Рік, пробіг: 2012, 3.000 км
Компл.: Comfort

Чудовий автомобіль. Легко керується, комфортний, економічний, ну і просто красивий. Перше враження від керуванням Фієстою: все настільки легко, просто і безшумно - ніби сидиш на дивані за екраном ігрової приставки. Я взяв у білому кольорі: і виглядає здорово і за колір не треба переплачувати. Брав у комплектації з кондиціонером. Двигун 1.2 достатної для міста потужності і дивовижно економічний: у мене в змішаному циклі було 5.5 літри на сотню. Коробка передач і зчеплення дуже подобаються: легко рушати, легко переключатись, легко розганятись. Про АБС нічого не скажу: вона в мене ще не спрацьовувала :-) Про надійність, зрозуміло, нічого не пишу, на техоблуговування до дилера заїду лише через 17 тисяч, от тоді і побачимо. Підвіска чудова - не пробивається, маленькі дефекти не помічає, на крупних трохи гойдає, але якщо порівнювати з Фабією, то Фієста просто Мерседес. Загалом дуже приємна підвіска. Шумоізоляція пристойна, двигуна майже не чую, на будь-яких обертах треба дослухатись. Як писала британська преса - виникає враження, що їдеш у автомобілі класом вище. Вцілому Фієста повністю мене задовольняє, навіть не зміг пригадати бодай найменший недолік.

Економічність.
Дизайн.
Комфорт.
Якість.

Рідні шини - Hankook.
Не бігає в магазин за пивом.

Порада покупцеві: Якщо ви шукаєте компактний міський хетчбек німецької якості, беріть Фієсту.

Обговорити відгук про Ford Fiesta 5-ти дверная 2012

guard

Спасибо за толковый коментарий к машине.

Хтось

Це мій відгук, хочу доповнити. Проїхав вже 153 тисячі. Дуже надійний автомобіль: мінялись лише витратні матеріали, як то рідини, фільтри, колодки. Двічі поміняли стійки стабілізатора, десь на 80 тисячах по гарантії замінили задні амортизатори. На 145 тисячах поміняв правий маточинний підшипник. Оце мабуть і все. Обслуговуюсь по регламенту раз на 20 тисяч, поставив ГБО на 90 тисячах для економії. Ремінь ГРМ ще не міняв, планую замінити по регламенту на 160 тисячах. Салон міцно зібраний, вже майже шість років пройшло, а він тримається, не рипить і не скрипить. Німецька якість є німецька якість...

Ford Fiesta

Сергей Гордиенко
Украина, Полтава
15.08.2012

Купил в марте 2012. Выбирал долго вариантов в этом сегменте хватает. Подкупил внешний вид и немецкая сборка. Хотел взять polo нехватило денег. Пока машинкой доволен. Ездил на море средний расход с кан читати відгук

Станислав
27.09.2012

Машина куплена за 138000грн. Раньше ездил только на бензине, но к дизелю присматривался уже давно. Первые впечатления самые благоприятные. Немного опасался за шумность. Звук у дизеля конечно тракторны читати відгук

Продаж б/у Ford

Ford Fusion 2008 Ford Fusion 4700$ 2008