Відгуки DS

Роздумуєте над покупкою DS? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників DS. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель DS, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (2 відгуків)

Оберіть модель DS

Вам вже пощастило їздити на автомобілі DS? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки DS

Останні відгуки про автомобілі DS

Taras
Taras

2.0 дизель, AT
2020, 4.000км
DS 7 2020

Итак, уже больше пол года катаю, пока только 4к - решил написать промежуточный обзор. Для понимания, это первая моя машина, использую я её в основном сам, иногда катаемся со всей семьёй (2 взрослых и 2 детей). Машина в комплектации перфоманс лайн + допы. Вцелом машиной очень доволен. Машинами ран читати відгук

Ирина
Ирина
Москва
1.6 бензин, AT
2016, 5.000км
DS 4 2016

Почему выбрала DS 4? До этого ездила пять лет на хэтчбеке Citroen C4, для меня это очень удобный автомобиль, я к нему привыкла, но сейчас таких в России не продают, а седан мне не нужен. К DS 4 привыкать не пришлось, поскольку расположение органов управления у него такое же, как у Citroen C4. Са читати відгук

Найбільш обговорювані моделі DS

нові відгуки про DS