Відгуки Defiant

Роздумуєте над покупкою Defiant? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Defiant. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Defiant, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (2 відгуків)

Оберіть модель Defiant

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Defiant? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Defiant

Останні відгуки про автомобілі Defiant

Роман
Роман

Запорожье
Defiant Norris
50 куб.см.
2008, 12.000км
Defiant Norris 2008

Купил скутер в 2008 году. Сразу разобрал и собрал как положено, т.к собирались Defiant в Украине, т.е. затяжка болтов от руки и т.д. Только двигатель, вариатор и задний редуктор приходили из Китая собранными, к стати всё это точная копия Хонды выпускаемая по патенту. Доработал задний тормоз. Постави читати відгук

Антихрист
Антихрист
Defiant Norris
50 куб.см.
2008, 5.000км
Defiant Norris 2008

Купил я это г**но зимой 2008 года, на дождевых шинах. Сразу хочу сказать - дождевики не берите, даже мишлин говно по сравнению с обычными дорожными. Значит обкатал как полагается на 1000км, скорость выросла с 45 до 55. Установил грузовой багажник с планеты - подогнул, поставил. Движок примерно до 30 читати відгук

нові відгуки про Defiant