Відгук Chevrolet Cruze 2010 механічна

Роман

08.08.2010

Рік, пробіг: 2010
Двигун:

Поки що зовнішні враження після перегляду в салоні. По-перше: салон та авто дуже спортивні. Класний невеликий руль, добротна ручка КПП, класнючий спідометр. Сидіння анатомічне з хорошою боковою підтримкою, думаю на дальніх відстаннях спина не буде боліти. По-друге - двіжок 1, 8 - могутній та економний. Думаю 210 буде набирати без проблем, якщо немає електр. обмежувача. Такий самий двіжок ставлять на Опель Інсігнія, яка в базі коштує 220 тис. грн. А якщо в майбутньому з"явиться хороша чіповка (чіп-тюнинг) то і 230 км/год + 100-тню за 8-9 сек. можливо буде робити. По третє - класна геометрія кузова та підгонка деталей. Двері закриваються як в мерсі. Дверку легенько підіпхнув, а вона сама хлоп і закрилась. Враження як у вакуумі :) Багажник великий, але проєм не високий. Дивився відео та тестдрайви на ютубі. Підвіска спортивна - в повороти на швидкості входить як влита, без кренів і т.д. При цьому в міру жорстка.

вище

поки що не знаю, так як не їздив

Порада покупцеві: Думаю можна брати. За 156тис. грн дуже хороша комплектація та могутній двіжок.

Обговорити відгук про Chevrolet Cruze 2010

Glenn

Всё верно, спина абсолютно великолепно себя чувствует после 1000 км.

шкипер

интересно,а как можно оценить как машина входит в повороты,если ее смотреть в салоне,о тест-драйве-то речь не идет

Он в салоне мечтал как будет в повороты входить

Михалыч

Автомобиль после Лады21114 - великолепный. Но один минус заметил - очень нежная отделка пластмассовых деталей салона. Чуть зацепил - след. Возле ключа зажигания уже 6 царапин, и это после 20 дней эксплуатации. А что будет через 5-6 лет, когда захочу продать?

игорь
11.05.2010

что я вам скажу ребята, круз-загруз, машина среди одноклассников-отстой!!!!!!!!!!! пластик хуже не бывает, и наверное не будет, ну разве что его бесплатно будут поставлять на зборку, металла нету, что читати відгук

андрей
18.05.2010

купил недавно , автомобиль неплохой , салон на уровне мозды 6 нелучше ни хуже до этого были машыны деу ланос фольъц пассат В3 мицубиси аутлендер, круз машына читати відгук

Продаж б/у Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze 2017 Chevrolet Cruze 9200$ 2017