Отзыв Chery Tiggo 2 2017 1.5 бензин с автоматом

05.07.2017
Chery Tiggo 2
Chery Tiggo 2

Год, пробег: 2017

Расход топлива в городе: 8.6 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 7.4 л/100км

Придбали автомобіль два місяця тому, проїхав уже 3 тис., коробка автомат. На швидкості веде себе досить добре, на обгін без проблем, по нашим дорогам підвіска в міру жорстка. Світло фар приємне. Для високих пасажирів автомобіль буде не дуже зручним. При швидкості більше ста кілометрів, шум від бокових зеркал. Мало місця в салоні для речей. Маємо двоє дітей, то часто забруднюють оббивку, можу сказати, що чиститься на всі сто дуже просто.

Дизайн, ціна, матеріал обивки сидінь.

Аеродинаміка (шум 100-...км.), скрипить уплотнітель.

Обсудить отзыв про Chery Tiggo 2 2017

Sergkov82

Дякую за відгук! Цікавить яке споживання палива на 100 км? Двигун я так розумію не такий як у Заз Форза? І що на рахунок шумоізоляції вас влаштовує?

апет

на обкаткі їздили не більше 80 км/г, то брала по трасі 5,5,від 90-100км/г бере 6,2-6,5 літра,по місту бере близько 9,5-10,0 ,А В РЕЖИМІ еко БЕРЕ ПО МІСТУ 8,8, правда тоді не хоче їхати більше 80 км/г. Шумка добра,але після сотні чути шум з бокових зеркал.Мене це влаштовує .Дякую за питання.

git

апет, Поздравляю с покупкой! Думаю вопросов по узлам и агрегатам быть не должно, но вот вопрос ЛКП остается открытым. Ждем от Вас отзывов в будущем, желаю, что бы позитивных!)

git, ну покищо блистить

Вадим Витальевич

Сергій, доброго дня. Придивляюсь до цього авто, але відлякує не великий кліренс на автоматі. Не могли б Ви заміряти кліренс у свого авто. Ви, напевно, розглядали до купівлі ще Грейт Вол М4, чому зробили вибір саме Чері? Дякую!

апет

Вадим Витальевич, щойно заміряв - 17.Ми навіть тест драйв проходили на Г.Вол,і дійсно мало місця,посадка на задні сидіння за вузька(а в нас діти),багажник меньший , та сидиш за кермом і тобі давить дах (мій ріст 172).Порада беріть колір коричневий(якщо подобається звісно),я через день приїжаю у село-булото меньше видно .Один мінус за три тисячі--скрипить ризинка уплотнітеля на дверях,коли їдеш на МАЛІЙ швидкості по грунтовій дорозі і машину хитає.

Вадим Витальевич

апет, Дякую за відповідь. Ущільнювач не біда - змастіть його авто силіконом, або можна wd-40.
З нетерпінням будемо чекати доповнень відгуку.

Sergkov82

Гадаю що Грейт Вол М4 не кращий вибір так як програє Чері і по габаритам - довжині, ширині, колісній базі, а також багажник менше значно. Конкурент Чері це Степвей в першу чергу.

ответить   -1
Alex_A

Доброго дня, Сергій. Цікавить скільки обертів видає на тахометрі? і наскільки якісно працює мультимедійний компютер ( чи не глючить сенсорний екран, підвисає та ін.) Перше враження, що туди вмонтували самий дешевий китайський планшет.)

апет

Доброго дня,при помірній їзді в межах 2 тис. , при обгоні - від 3 до 5 тис, залежно від швидкості руху. Якщо їдиш близько ста на тахометрі 2200,на обгін при такій швидкості доходить до 5500. До монітора притензій абсолютно ніяких, все нажимається чітко, швидко,Користуюсь телефоном через планшет, ловить блютуз швидко,звінки приймає всі .

Вадим Витальевич

Сергій, доброго дня. Був сьогодні на тесті Тіго 2. Авто в цілому сподобалось, але смутив один момент - це вібрація при різкому наборі швидкості і на холостих обертах. При заведеному двигуні відкрив капот, а двигун ковбасить наче дизель На питання менеджеру чому вібрація, отримав відповідь, що це його нормальна робота Скажіть чи присутня у вашому авто вище зазначена вібрація?

апет

Вадим,такого не спостерігав. Можливо трохи при розігріві зранку . А кондиціонер не працював?

Вадим Витальевич

апет, Кондиціонер працював, двигун був розігрітий, на одометрі 300 км. Буде час поїду до іншого дилера протестую іншого Тіго 2. Мені здається, то просто такий екземпляр попався (подушка двигуна, свічка, котушка). Щось одне. У Вас же нормально працює.

Продажа б/у Chery Tiggo 2

Chery Tiggo 2 2017 Chery Tiggo 2 13756$ 2017