Відгук Audi A4 2010 1.8 turbo бензин автоматична

Audi A4 (B8/8K)
Audi A4

Рік, пробіг: 2010, 105 км
Двигун: 1.8 turbo бензин

Авто драйвове - на швидкості під 200 чудово тримає дорогу, розганяється як ракета :-). Преміальне - все таки бренд і діоди грають роль, економічне - середня витрата палива 7.8 л {місто і траса 50 на 50}, трохи жорсткувате правда - але це проблема наших типудоріг а не авта... Салон якісний і зручний, низька спортивна посадка, ззаду і в багажнику вдосталь місця. Передній привід для наших зим те що треба. Як на мене краще авто в своєму класі!

Престиж, драйв і економічність.

Надійність хромає - до 100тис поміняв насос помпу рейку, перед цим був нісан прімера, так я проїхав 220тис і нічого не робив...

Порада покупцеві: Перевіряйте кпп - а якщо брати механіку, то проблем не буде крім правої руки :-)

Обговорити відгук про Audi A4 (B8/8K) 2010

Audi A4

Anna
Россия, Москва
18.01.2012

Хочу поделиться не самым приятным опытом обладания Audi A4 2011 года выпуска. Машина новенькая и никак нельзя ожидать, что в одно прекрасное утро она не заведется. А тем не менее, оказалось, что это в читати відгук

ТОЛЯ
26.09.2009

ПРОСТО КЛАСС НАЛЮБОВАТСЯ НЕ МОГУ. Динамика. После октавии динамика меня поражала даже на автомате, хотя шкода у меня была далеко не овощем 2.0 на ручке, правда там л.с было все же поменьше. Единственн читати відгук

Продаж б/у Audi A4

Audi A4 2020 Audi A4 32000$ 2020