Відгук Audi 80 1990 1.8 бензин механічна

Сергій
Лубны

15.01.2014

Рік, пробіг: 1990, 250.000 км

Чудове авто! Придбав у друга, загнали на СТО! Облазив її всю, думав може хоч знайду, щоб збити ціну, але мабуть не мій день був! Все добре, хоча вік 23 роки! Авто просто клас, все є! Правда встановлювалось моїм другом, але добротно і на надійних фірмах! Вагався між "Пассатом", "Ауді" та вибачте і якимсь "китайцем". По витратам можу сказати, що чекав на більші ціни, але все доступно. Що стосуєть двигуна, то починае тягти десь під 3000 обертів (потім просто ракета). Загалом я задоволений! Витрата пального влаштовує, комфорт теж. Гарне, біле авто! Навіть весілля запрошують возити!

Просторний салон. Підгонка деталей (на її роки!).

Ще не знайшов.

Порада покупцеві: Приєднуйтесь до володарів КІЛЕЦЬ!

Обговорити відгук про Audi 80 1990

Gannibal Lector

не похоже на реальный пробег за 23 года...

МАСЬКА -ЗАЙКА

уменя такая же ауди машына просто супер посровнению скитайским авто промом которые зделаны с пластмаса и тонкой консервной банки ауи оправдает ссибя лутше в 25 летнем возрасте чем китайский пластмас глюкавый 20011 года выпуска ездил н всяких автах на новых и пожелых ауди и сувереностью скажу что ауди пережевет авто китай который будет выпушчен даже в 2018 году. отвичаю ето 100 процентов правда

git

Прям "отвечаеш" ?!

boss525

Їздив на такому ланці!авто гарне реально було 10 років назад!пригнали 1990 рік 1,8.откатав 2 роки й слава богу здихався!сам роблю на таксі 70 тис в рік то авто не для таксі!ламалося й ціни не дешеві!(ще й 20 років авто толку шо кузов оцинкован)купив ланоса нового повний фарш проблем в 2 менше авто 2010 пробіг 189 тис +газ евро 4 у сина віда нова таксуєм на пару!шо не кажіть а нове є нове хоч шо не кажіть!якщо авто 20 років якеб воно не було!в березні буду продавать брать нового ланоса!ціні= качеству не хвалю наші авто но для роботи хвата з головой!виносливий зараза!кум проїхав на 285 тис ремонта ще не робив!на парад шкода октавия стоїть в гаражі!да комфорт но ні по грунтовкі ні до річки!сраковозка!

boss525

какой расход топлива?за сколько взял авто!у нас цена 30-35 тис грн

Украина, Тернополь
13.05.2008

Надежный и комфортный немецкий автомобиль в хорошем состоянии. Новая резина (плюс комплект зимней), Газовая установка (пропан), Тонированные окна, люк. читати відгук

Коля
Украина, Полтава
23.11.2007

Хочу рассказать вам про свою последнию Ауди. Куплена она была с рук этим летом. Ауди была уже не первой свежести, но мне нужна была машина не битая и не крашенная, но потом оказалась наооборот. В обще читати відгук

Продаж б/у Audi

Audi A6 2017 Audi A6 20000$ 2017