Відгук Audi 80 1989 1.8 бензин + ГБО механічна

29.04.2014
Audi 80

Рік, пробіг: 1989, 400 км
Двигун: 1.8 бензин + ГБО

Машину зробили на роки, добротно, не економили на матеріалах, тому ше бігають в хороших власників 25 років і ше 10 пройдуть). В мене бочка на метані, валить кожен день, літо-зима, в рік до 5000грн на всьо хватає. При 30000 пробігу розхід 10 місто 7 траса бензи, ходова супер, шоб просто їздити хватає, без всяких емоцій впорівнянні з бмв, але там до 15000 грн в рік якщо вжигати). На бочці задоволення від їзди не багато, хіба, як з таза пересісти.

Проста, надійна, не примхлива, прохідна, практична. Кузов оцинкований, мотор-ходова без притензій, робоча коняка).

Мала, стара проводка, охолодження мотора, обдув стекол, фари слабі.

Порада покупцеві: Бери сміло, головне, шоб жива не бита, головне стан, на пробіг не дивись, думаю, вже 90% тих машин дрова, корчі, хлам повний, шукати треба багато.

Обговорити відгук про Audi 80 1989

Audi 80

Stas
12.06.2009

Удачная модель из серии АУДИ. Качественное решение основных узлов, высокая антикоррозионная защита. Подвеска очень даже крепкая с учетом наших "автобанов". Приятно удивляют цены на запасные читати відгук

05.11.2010

Машинкой доволен уже 3 года. Досталась в среднем соотоянии. Но проблем недоставляло: то есть можно долго еще ездить при незначительных дефектах как по ходовой так и по двигателю. Небоясь при этом что читати відгук

Продаж б/у Audi

Audi SQ7 2017 Audi SQ7 55555$ 2017