Відгуки Aprilia

Роздумуєте над покупкою Aprilia? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Aprilia. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Aprilia, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 5 (2 відгуків)

Оберіть модель Aprilia

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Aprilia? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Aprilia

Останні відгуки про автомобілі Aprilia

Evgeniyzzz
Evgeniyzzz
Красногвардейское (Белгород.)
750 куб.см.
2010, 12.000км
Aprilia Shiver 2010

Начну свой отзыв с того, что продал своего жеребца, неделю назад. Благополучно откатав на нём 2 с половиной сезона, проехав в общей сложности что-то около 12 000 тыс. км. В первых же строчках отзыва могу с уверенностью сказать, мот шикарен! Продавая мотоцикл меня не покидало чувство расставания с читати відгук

Ghostrider
Ghostrider
999 куб.см.
2012, 1км
Aprilia RSV4 2012

В конце лета 2012, через пару дней в аккурат после моей свадьбы, судьба подкинула мне небольшой сюрприз, знакомство с Aprilia RSV4R... один день, а если быть точным то пять часов. За время владения мото мастерской через меня прошло много мотоциклов и с годами я стал более капризен в выборе байка ост читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Aprilia

нові відгуки про Aprilia