Відгуки Acura (Акура)

Роздумуєте над покупкою Acura? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Акура. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Acura, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (37 відгуків)

Оберіть модель Acura

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Акура? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Acura

Останні відгуки про автомобілі Acura

Andrew
Andrew

Acura TLX
2017, 80км
Acura TLX 2017

Це вже друга моя Acura, та впевнен, що не остання. Перша була RDX 2008 року - дуже гарна, надійна машина, єдине чого бракувало в ній то датчику світла, запуску с кнопки та приводу багажника. Тепер про TLX (проїхав приблизно 60 тис. км). В америці такі машини називають sleeper - тобто на вигляд в читати відгук

США
Патерсон
2021, 120км
Acura MDX 2021

Я совершил идиотскую с точки зрения финансов вещь - поменял полуторагодовалую MDX 2020-го года (3-е поколение после facelift) на 4-е поколение MDX 2022. Потеряв на этой блестящей операции кучу бабла. Никогда меня не возьмут в банкиры или финансисты! Увы! Но когда так хочется, что аж невмоготу - то ф читати відгук

США
Вернерсвилл
2019, 13.600км
Acura MDX 2019

В моей истории не будет ни трагедий, ни чересчур сильных эмоций. Всё, в общем, достаточно вяло и незрелищно. До того я катался на 2013 GX. Это который еще без нынешней тойотовской огромной решетки в виде пасти на морде. Хотя лично мне эта пасть нравится куда больше, чем куриная гузка на 2013 GX.  читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Акура

Acura RDX