Выбрать регион:

Автосалоны Донецка


Добавить автосалон

Добавить автосалон
Новый Renault Logan от 289 900 грн в «НИКО Прайм Мегаполис»Новый Renault Logan от 289 900 грн в «НИКО Прайм Мегаполис»

«НИКО Прайм Мегаполис», официальный дилер Renault в Киеве и Киевской области, предлагает специальное ценовое предложение на Renault Logan.


«Літня прохолода»«Літня прохолода»

Із 12 липня 2018 р. по 31 серпня 2018 р. купуйте оригінальні повітряні фільтри салону Toyota за фіксованою ціною лише 360 грн* та отримуйте вигоду в розмірі 30% на роботи із заміни фільтра кондиціонера та знезараження системи кондиціонування.


Suzuki SX4 и Vitara от 433 000 грн в «НИКО Истлайн Мегаполис»Suzuki SX4 и Vitara от 433 000 грн в «НИКО Истлайн Мегаполис»

«НИКО Истлайн Мегаполис», официальный дилер Suzuki в Киеве и Киевской области, сообщает о акционную цену на Suzuki SX4 и Vitara.


-10% обслуживание системы кондиционирования-10% обслуживание системы кондиционирования

В горячий летний сезон c 16 июля до 31 августа 2018 года для всех клиентов дилерского центра ЧП"АВТО-АКТИВ" действует сезонное предложение по очистке системы кондиционирования.


Літня вигода на роботи з перевірки та регулювання кутів установлення колісЛітня вигода на роботи з перевірки та регулювання кутів установлення коліс

Шановні клієнти, щоб нічого не заважало вам отримувати позитивні емоції від керування автомобілем та відчуття повного контролю ніколи не залишало вас за будь-якої швидкості, ми рекомендуємо провести перевірку кутів установлення коліс (розвалу-сходження).