Выбрать регион:

Автосалоны Чернигова


Добавить автосалон

Добавить автосалон
Все включено: замена масла для CITROЁN по цене от 860 грнВсе включено: замена масла для CITROЁN по цене от 860 грн

Предлагаем специальные условия по замене моторного масла для автомобилей Марки возраста 3+ лет. Фиксированная цена за операцию включает в себя все необходимое: моторное масло, масляный фильтр, оплату работы.


Volkswagen Tiguan - безкомпромісний кросовер з вигодою 106 910 UAHVolkswagen Tiguan - безкомпромісний кросовер з вигодою 106 910 UAH

У автосалоні «КарпатиАвтоцентр» вигідні пропозиції для Вас ніколи не закінчуються. Автомобіль тижня Volkswagen Tiguan за спокусливою ціною ТІЛЬКИ 7 ДНІВ


Спеціальні умови кредитування в "Автоцентрі на Харківському"Спеціальні умови кредитування в "Автоцентрі на Харківському"

«Автоцентр на Харківському» пропонує спеціальні умови кредитування за програмою KIA FINANCE на весь модельний ряд автомобілів KIA.


Осенний сервис от HyundaiОсенний сервис от Hyundai

Зима близка! Чем правильнее и тщательнее будет подготовлен автомобиль, тем комфортнее Вы будете чувствовать себя и Ваши пассажиры, не сталкиваясь с непредвиденными неожиданностями на дороге.


Неймовірно вигідна ціна у ВіДі Автострада! Toyota RAV4 лише від 632 400 грн.Неймовірно вигідна ціна у ВіДі Автострада! Toyota RAV4 лише від 632 400 грн.

Стильний, чудово оснащений Toyota RAV4 створений для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною миттю за кермом.