Electrocars сьогодні - це автоцентр, який надає повний спектр послуг для придбання та обслуговування електромобілів: салон, спеціалізоване СТО та оператор сертифікованої європейської станції швидкісної підзарядки.

ElectroCars - Співзасновник Української Асоціації Учасників Ринку Електромобілів -  спеціалізується на продажі електромобілів та зарядних аксесуарів у B2C та B2B форматі з 2014 року.

З 2017 року ми запустили Автоцентр Electrocars на проспекті Степана Бандери, 5. Він спеціалізується на продажі, замовленні “під ключ” та сертифікації електромобілів. А також ми надаємо послуги сервісу та обслуговування електромобілів та гібридів  у власному СТО ElectroCars: комп’ютерна діагностика, модернізація батареї, установлення фар, перепрошивка магнітоли та пічки.

У салоні ElectroCars  можна вигідно придбати якісну зарядну станцію CIRCONTROL, яка сертифікована та виготовлена в Європі.

З 1 червня 2017 року працює станція швидкісної зарядки, сертифікованого європейського виробника Efacec, яка заряджає батарею електромобіля на 80% лише за 30 хвилин.

Компанія ElectroCars з 2014 року розвиває спеціалізований інформаційно-аналітичний портал electrocars.ua, де зібрана уся актуальна інформація щодо ринку електромобілів в Україні та світі, а також про діяльність компанії та акції в автоцентрі ElectroCras.

читать дальше