Перший внесок від 5%*

Пропозиція від Porsche Finance Group. Відчуйте усі переваги автомобілів SEAT вже зараз!.

 

Купуйте новий автомобіль у кредит або лізинг з першим внеском від 5% його вартості*. Пропозиція діє на весь модельний ряд SEAT до 31 грудня 2018 року в офіційних дилерських центрах SEAT на території України.

Деталі за тел.:044 490 10 97, або завітайте до нашого автосалону ДП «Авто-Київ» пр-т Перемоги, 67


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


Показники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEATПоказники серпня поточного року стали найкращими за всю історію SEAT
Глобальні продажі SEAT у серпні зросли на 38,9%,було продано 41 200 автомобілів (2017: 29 700). Упровадження нового стандарту WLTP з 1 вересня в поєднанні з чудовими показниками зростання продажів SEAT стало додатковим стимулом до збільшення поставок.

SEAT продовжує встановлювати нові рекорди продажівSEAT продовжує встановлювати нові рекорди продажів
За шість місяців компанія SEAT поставила 342 700 автомобілів, і це найкращий результат в історії бренда.

Десять фанів SEAT побували на ексклюзивному закритому показі TarracoДесять фанів SEAT побували на ексклюзивному закритому показі Tarraco
Для десяти прихильників бренда з різних країн компанія SEAT організувала ексклюзивний закритий показ найновішої моделі - SEAT Tarraco.