Підсумки 2017 року

Початок нового року - нові сили, настрій та енергія на майбутні звершення.

Ми в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» щиро дякуємо кожному та всім за співпрацю, досвід, за усі відгуки та побажання, за посмішки та поради для покращення, за підтримку та віру у нас та нашу роботу в минулому році.

 

За цей рік ми зробили чимало:

  • зробили щасливими 750 власників SKODA
  • прийняли на сервіс та надали обслуговування 14 тис клієнтам
  • видали 400 000 грн бонусів нашим постійним клієнтам
  • провели 15 екскурсій та майстер-класів для дітей
  • Наш консультант відділу продажів посів 4 місце на всесвітньому конкурсі продавців SKODA Challenge
  • гарантійні відшкодування сягнули 2 млн грн
  • виростили сторінку в youtube до 1100 фолловерів
  • футзальна команда SKODA цього сезону окрім Автоліги грає в першій лізі Києва ​

Нам дуже радісно від того, що ми бачимо взаєморозуміння між нами та нашими клієнтами, що ми живемо за одними й тими самими цінностями: екологічність, ергономічність, технологічність, простота та відповідність своїм коштам.

Наступний рік дуже особливий для нас – нам виповнюється 10 років. Це поважний рік дивлячись на все те, через що нам випало пройти, щоб стати одним з лідерів та улюбленців автомобілістів.

Це буде рік повний випробувань, подальших покращень, нових моделей SKODA (очікуємо на новий SKODA KAROQ, фейслівт SKODA Fabia та SKODA SUPERB) нових проектів, тощо. Та ми впевнені, що наша команда з гідністю виконає усі поставлені цілі та навіть більше. ​

В Новому Році ми бажаємо усім поставити перед собою реальні цілі та досягнути їх, плідно працювати, але ж не забувати про близьких, та завжди мати час для себе.


Справка о компании Прага Авто

Прага АвтоНа автомобильном рынке с сентября 2000 года. Является официальным дилером ЗАО «Еврокар» и членом Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров.
Регион: Киев. Контакты: (044) 207 77 0, , ул. Большая Кольцевая, 4

Последние новости компании


Вітаємо вас з річницею «Автоцентру Прага Авто на Кільцевій»Вітаємо вас з річницею «Автоцентру Прага Авто на Кільцевій»
Вже 10 років двері автоцентру відчинено для вас кожного дня. Кожного дня ми турбуємось про власників автомобілів SKODA та живемо високими стандартами бренду.

Дроны, DJ и полный багажник мячиков: чем запомнилась презентация SKODA KAROQ в УкраинеДроны, DJ и полный багажник мячиков: чем запомнилась презентация SKODA KAROQ в Украине
В Украине официально стартовали продажи одного из самых долгожданных SUV этого года – стильного кроссовера SKODA KAROQ. 30-го марта 2018 г. официальный украинский дилер чешского бренда «Автоцентр Прага Авто на Кольцевой» провел презентацию новинки.

Автоцентр Прага Авто запрошує  на НІЧ РОЗПРОДАЖУ!Автоцентр Прага Авто запрошує на НІЧ РОЗПРОДАЖУ!
Лише раз на рік, тільки одна ніч - 30 березня 2018 року з 19.00 до 22.00 «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» пропонує особливі знижки на сервіс, запчастини, аксесуари та розіграш спеціальних пропозицій на автомобілі!