Зимно у Вашому авто?

Мінливість погоди давно не радує навіть автомобілістів. Ситуація вдвічі ускладнюється, якщо Ваш автомобіль без опції «Зимовий пакет».

 

Спеціально для Вас автосалон «КарпатиАвтоцентр» пропонує тільки до кінця листопада акційний комплект електричного обігрівача салону автомобіля за спеціальною ціною – 11 111 грн.*! Ваша економія складає – 4 225 грн.

Електричний обігрівач встановлюється в штатні місця радіатора пічки і забезпечує обігрів салону до повного нагріву двигуна. Середній час обігріву салону при температурі повітря нижче +50 С, складає 3-5 хвилини роботи заведеного автомобіля, в той час як обігрів дизельного двигуна проходить тільки в русі і займає не менше 20-30 хвилини.

Нехай ніякі погодні умови не стануть Вам на заваді зимового комфорту у Вашому автомобілі! Для детальної інформації щодо встановлення електричного обігрівача звертайтесь за адресою: м.Чернівці вул. Енергетична 2В або за тел. (050) 489 00 11, (050) 431 35 35.

*Акція діє до 30 листопада 2017 р, або до моменту продажу всіх обігрівачів на складі, що настане раніше.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.