Відчуй переваги KIA Niro та отримуй подарунки за тест-драйв!

Автомобільний центр Київ* – офіційний дилер КІА в Україні, запрошує на тест – драйв нового гібридного кросовера KIA Niro.

 

Тільки з 10 серпня 2017р. по 30 листопада 2017 року, кожен учасник тест –драйву моделі KIA Niro гарантовано отримає один з подарунків: фірмову кепку, стильну флягу, спортивну пляшку або крутий рушник.

Для участі в акції необхідно лише завітати до Автомобільного Центру Київ*, заповнити анкету або зареєструватися по телефону (044) 501-01-60 (вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора), та пройти тест-драйв на автомобілі KIA Niro.

Поспішай отримати драйвові відчуття від гібридного KIA Niro, та стильні подарунки від Автомобільного центру Київ!

Автомобільний центр Київ знаходиться за адресою: м. Київ, Проспект Степана Бандери, 22.

Більш детальна інформація про акцію у консультантів відділу продажу KIA, або за телефоном (044) 501-01-60 (вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора) .


Справка о компании «Автомобильный центр Киев» KIA

«Автомобильный центр Киев» KIAНа початку 2016 року відомий бренд Kia поповнив автомобільну палітру мультибрендового дилерського центру «Автомобильний центр Київ», який отримав статус офіційного дилера південнокорейського автовиробника.
Регион: Киев. Контакты: (044) 500-60-05, , пр. Степана Бандеры, 22 (въезд к заправке УкрАвто)

Последние новости компании


Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!Презентація нового KIA Stonic! Відчуй момент!
Вже зовсім скоро з’явиться новий фаворит у місті. А ви готові до знайомства з яскравим Kia Stonic?

Спеціальні умови кредитування автомобілів Кіа зі ставкою 0,001%  подовжено до кінця року!Спеціальні умови кредитування автомобілів Кіа зі ставкою 0,001% подовжено до кінця року!
Офіційний дилер бренду Kia– Автомобільний центр Київ на Петрівці, повідомляє про те, що дія спеціальної кредитної пропозиції, в рамках якої популярні моделі Kia можна придбати в кредит за ставкою 0,001% річних, продовжено до 31 грудня 2017 року

Черговий яскравий вікенд з Автосалоном KIA на Петрівці!Черговий яскравий вікенд з Автосалоном KIA на Петрівці!
Цього разу запрошуємо на ретро-вихідні! Протягом цих вихідних в Музеї авіації відбудеться виставка ретро-автомобілів Old Car Land 2017.