Відчуй переваги KIA Niro та отримуй подарунки за тест-драйв!

Автомобільний центр Київ* – офіційний дилер КІА в Україні, запрошує на тест – драйв нового гібридного кросовера KIA Niro.

 

Тільки з 10 серпня 2017р. по 30 вересня 2017 року, кожен учасник тест –драйву моделі KIA Niro гарантовано отримає один з подарунків: фірмову кепку, стильну флягу, спортивну пляшку або крутий рушник.

Для участі в акції необхідно лише завітати до Автомобільного Центру Київ*, заповнити анкету або зареєструватися по телефону (044) 501-01-60 (вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора), та пройти тест-драйв на автомобілі KIA Niro.

Поспішай отримати драйвові відчуття від гібридного KIA Niro, та стильні подарунки від Автомобільного центру Київ!

Автомобільний центр Київ знаходиться за адресою: м. Київ, Проспект Степана Бандери, 22.

Більш детальна інформація про акцію у консультантів відділу продажу KIA, або за телефоном (044) 501-01-60 (вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора) .


Справка о компании «Автомобильный центр Киев» KIA

«Автомобильный центр Киев» KIAНа початку 2016 року відомий бренд Kia поповнив автомобільну палітру мультибрендового дилерського центру «Автомобильний центр Київ», який отримав статус офіційного дилера південнокорейського автовиробника.
Регион: Киев. Контакты: (044) 500-60-05, , пр. Степана Бандеры, 22 (въезд к заправке УкрАвто)

Последние новости компании


Дитяче свято «Новий рік з KIA» в дилерському центрі KIA «Автомобільний центр Київ»Дитяче свято «Новий рік з KIA» в дилерському центрі KIA «Автомобільний центр Київ»
Дилерський центр KIA «Автомобільний центр Київ» на пр.С.Бандери, 22 запрошує Вас 24 грудня о 12-00 на дитяче свято «Новий рік з KIA»

Бізнес-Драйв від KIAБізнес-Драйв від KIA
Пропозиції для юридичних осіб, які планують придбати не менше 2-нових автомобіля KIA.