SEAT Ateca за зниженим курсом євро: -3 грн!

Інформуємо Вас, що, починаючи з 12 липня 2017 року, стартує унікальна можливість для клієнтів компанії Авто-Київ – офіційного дилера SEAT в Україні, придбати автомобілі SEAT Ateca за зниженим курсом: -3 грн. від комерційного курсу євро, що передбачає перевагу для клієнта до 10%, та отримати повний страховий пакет КАСКО на рік з франшизою 0,5%.

 

Пропозиція розповсюджується на всі автомобілі SEAT Ateca, які придбані в період з 12.07 по 30.09.2017 року.

Більше інформації за телефоном (044) 490 10 97


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


Новий SEAT Arona: сучасне міське автоНовий SEAT Arona: сучасне міське авто
Новий SEAT Arona вже тут. Першими його побачили 250 журналістів на заході для преси в Барселоні. Дебют моделі відбудеться на Франкфуртському автосалоні у вересні.

Горячий испанец SEAT Leon CUPRA в автосалоне «Авто-Киев»Горячий испанец SEAT Leon CUPRA в автосалоне «Авто-Киев»
Leon CUPRA — это сочетание комфорта и безупречного стиля. Спортивный автомобиль, который относиться к линейке самых мощных автомобилей в своем классе.

Новый SEAT Ibiza получил награду Red Dot Aword в категории Product Design 2017Новый SEAT Ibiza получил награду Red Dot Aword в категории Product Design 2017
Новый Ibiza имеет лучший дизайн среди продуктов SEAT в сегменте A0, выпущенных за всю историю бренда.