SEAT Ateca за зниженим курсом євро: -3 грн!

Інформуємо Вас, що, починаючи з 12 липня 2017 року, стартує унікальна можливість для клієнтів компанії Авто-Київ – офіційного дилера SEAT в Україні, придбати автомобілі SEAT Ateca за зниженим курсом: -3 грн. від комерційного курсу євро, що передбачає перевагу для клієнта до 10%, та отримати повний страховий пакет КАСКО на рік з франшизою 0,5%.

 

Пропозиція розповсюджується на всі автомобілі SEAT Ateca, які придбані в період з 12.07 по 30.09.2017 року.

Більше інформації за телефоном (044) 490 10 97


Справка о компании ДП «АВТО-КИЕВ»

ДП «АВТО-КИЕВ»Компания ДП «АВТО-КИЕВ» - официальный дилер автомобилей SEAT в Украине. Компания входит в Группу компаний Атолл Холдинг, которая является одним из ведущих игроков на украинском автомобильном рынке.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490 10 97, , пр-т Победы, 67

Последние новости компании


SEAT для Патрульної поліції УкраїниSEAT для Патрульної поліції України
В рамках реалізації соціального проекту «За безпеку на дорозі» компанія «Порше Україна» передала Департаменту патрульної поліції України новенький SEAT Altea XL

Подвійна нагорода SEAT IbizaПодвійна нагорода SEAT Ibiza
Цьогоріч новий SEAT Ibiza одержує дві відзнаки на конкурсі автомобільних брендів від Німецької ради з дизайну: «Переможець» у категорії «Екстер'єр автомобіля» і звання «Найкращий із кращих» за «Інтер'єр автомобіля».

Вибір назви для нового кросовера SEATВибір назви для нового кросовера SEAT
На другому етапі ініціативи #SEATseekingName 10 130 надісланих пропозицій скоротили до дев'яти, щоб 12 вересня обрати з них фіналістів.