FAMILY DAYS у Арма Моторс: запрошуємо у світ автомоблів Renault!

Офіційний дилер Renault Арма Моторс запрошує всіх бажаючих – і маленьких, і великих – до себе в гості - 3 та 4 червня! Для Вас - цікава та захоплююча екскурсія по автосалону та сервісній станції, розваги для маленьких поціновувачів Renault і гарантовані подарунки! А також розіграш дитячого автокрісла *!


Арма Моторс завжди рада бачити Вас в нашому автосалоні. А 3 та 4 червня ми підготували Вам цікаві та захоплюючі дні у світі Renault та Арма Моторс, та уже готові відповісти на запитання маленьких Чомучок:

  • Як працює автосалон, зокрема Арма Моторс?
  • Як влаштована робота сервісної станції?
  • Які обов'язки у продавця автомоблів?
  • Хто такий майстер-приймальник?

РЕЄСТРАЦІЯ

або за телефоном (044) 490 23 00.

Запрошуємо всіх - і великих, і маленьких 3 та 4 червня об 11 годині у світ автомоблів Renault!

* Серед всіх, хто завітає до Арма Моторс 3 та 4 червня та пройде тест-драйв однієї з доступних модей Renault, а також вся інформація про гості буде буде в комерційній пропозиції, буде проведено розіграш Дитячого крісла безпеки. Розіграш відбудеться за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (www.random.org). Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайті www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

З турботою про Вас, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Київ, Кільцева дорога, 18.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00.


Справка о компании «АРМА МОТОРС»

«АРМА МОТОРС»Дилерський центр «АРМА МОТОРС» має довгу та цікаву історію. За 10 років свого існування на автомобільному ринку компанія стала лідером з продажу і сервісного обслуговування автомобілів Renault.
Регион: Киев. Контакты: (044) 490-23-00, , Кольцевая Дорога, 18

Последние новости компании


Стань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSSСтань власником лімітованої версії RENAULT LOGAN MCV STEPWAY CROSS
У Арма Моторс в травні 2017 р. стартували продажі лімітованої серії Renault Logan MCV Stepway Cross.

Пройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕОПройди тест з RENAULT MEGANE і дізнайся який ти СЕО
В рамках запуску легендарного автомобіля Renault Megane седан, продажі якого стартували в квітні 2017 р., Арма Моторс пропонує захоплюючу активацію «Який ти СЕО».

Презентація нової моделі Renault Megan седан в Арма МоторсПрезентація нової моделі Renault Megan седан в Арма Моторс
В період з 7 по 9 квітня 2017 р. Арма Моторс запрошує всіх до себе в гості, щоб познайомитися з новинкою - автомобілем Renault Megane седан, пройти тест драйв і виграти фотосесію від Renault.