Додаткова вигода на Polo Sedan у автоцентрі "Автомир"

Ви давно шукали автомобіль, який був би ідеальний з середини і зовні? Volkswagen Polo Sedan - ось Ваша ексклюзивна знахідка. Як тільки Вам захочеться стати щасливим власником Volkswagen Polo Sedan, ми раді будемо запропонувати вам вигідні умови покупки.

 

Автоцентр «Автомир» повідомляє про старт, спеціального ціноутворення на  Polo Sedan!

Комплектація 

Двигун / КПП 

Акційна ціна 

LIFE 

1,6 бензин / 5-ст. механічна 

12 736 дол. США* 

HIGHLINE

1,4 бензин / 6-ст. механічна 

16 948 дол. США* 

1,4 бензин / 7-ст. DSG

18 221 дол. США* 

Прагніть до переваги разом з Volkswagen Polo Sedan! Пропонуємо Вам не втрачати часу та вже сьогодні завітати до автоцентру "Автомир" за адресою: вул. Бориспільська 7. 


Справка о компании Автомир

АвтомирООО "Автомир" - официальный дилер концерна Volkswagen. Среди всего разнообразия предложений на автомобильном рынке Украины Вы остановились на марке Volkswagen потому, что это самый надежный, безопасный и долговечный автомобиль.
Регион: Киев. Контакты: (044) 566-00-40, , ул.Бориспольская,7 (Дарница)

Последние новости компании


Volkswagen CADDY та T6 за фісованим курсом 1$=20,00 грн.Volkswagen CADDY та T6 за фісованим курсом 1$=20,00 грн.
Акційне ціноутворення на обмежений склад комерційних моделей Volkswagen Caddy та T6, згідно з яким ціни в національній валюті на зазначені автомобілі будуть розраховані на основі фіксованого обмінного курсу на рівні 20.0 грн. / 1 долар США.

Volkswagen GOLF hot price!Volkswagen GOLF hot price!
На честь головної футбольної події, було створено спеціальні моделі Golf Team, Golf Star Team та Golf Golden. Спеціальна ціна з широким спектром оцій не залишить Вас байдужими до даної пропозиції.

Beetle Summer Life!Beetle Summer Life!
Оголошуємо старт нового сезону для Volkswagen Beetle «Summer Life». Продаж спеціальної версії Volkswagen Beetle Summer Life РОЗПОЧАТО!