Volkswagen TIGUAN... #ТЕСТДРАЙВЖЕ

Офіційним  дилер Volkswagen – компанія «Автомир» - запрошує всіх особисто познайомитись з  Новим Volkswagen TIGUAN,  за адресою м. Київ, вул.Бориспільська,7 (Дарниця).

 

У Вас є чудова можливість протестувати Новий Volkswagen TIGUAN. Після чого, ми розділимо Ваші враження від керування Volkswagen TIGUAN, відповімо на усі запитання про новинку.

Запис на ТЕСТДРАЙВ 

Телефон: (044) 566 00 40, (067) 659 75 71

E-mail: sales@automir.com.ua 

Чекаємо на зустріч з 9:00  до 18:00, в автоцентрі «Автомир» за адресою м.Київ, вул.Бориспільська,7 (Дарниця).

Крім того Ви можете взяти участь у розіграші, отримати шанс виграти довготривалий тест-драйв від 30 днів до 90 днів Нового Tiguan!

Умови, щоб взяти участь в Акції, Вам необхідно:

  1. Записатися на на тест-драйв на сайті testdrive.volkswagen.ua
  2. Далі Вам необхідно обрати для себе рівень, в залежності від Вашого вибору пройти  тест – драйв моделі Новий Tiguan та поділитися враженнями на свої сторінці  в соціальних мережах.   

Перший рівень.  Приз розіграшу на першому рівні тест-драйв моделі Новий Tiguan на 30 днів.

Вам потрібно пройти тест – драйв моделі Новий Tiguan у період з 30 жовтня по 31 грудня 2016 року в Автомир.

Другий рівень. Приз розіграшу на другому рівні тест-драйв моделі Новий Tiguan на 60 днів.

Вам потрібно розмістити фото з тест-драйву Нового Tiguan на своїй сторінці у мережі Facebook або Instagram у період з 30 жовтня по 31 грудня 2016 року. Коментар до Фото обов’язково має містити хештег «#tiguan» та «#тестдрайвже».

Третій рівень. Приз розіграшу на третьом рівні тест-драйв моделі Новий Tiguan на 90 днів.

Вам потрібно розмістити своє враження про тейст-драйв Нового Tiguan у вигляді тексту  мінімім на 500 знаків або або відео мінімум на 60 секунд на своїй сторінці у мережі Facebook або Instagram у період з 30 жовтня по 31 грудня 2016 року(надалі - відгук). Відгук обов’язково має містити хештег «#tiguan» та «#тестдрайвже».

Бажаємо успіхів!


Справка о компании Автомир

АвтомирООО "Автомир" - официальный дилер концерна Volkswagen. Среди всего разнообразия предложений на автомобильном рынке Украины Вы остановились на марке Volkswagen потому, что это самый надежный, безопасный и долговечный автомобиль.
Регион: Киев. Контакты: (044) 566-00-40, , ул.Бориспольская,7 (Дарница)