Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Cпеціальні комплектації Volkswagen PassatVolkswagen Cпеціальні комплектації Volkswagen Passat

Відкрийте для себе всі переваги Volkswagen Passat з новими комплектаціями Business Life, Elegance Life, Executive Life та Premium R-Line!

Компания: Автомир
Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!Nissan Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!

ПОДІЛІТЬСЯ радістю захоплюючих пригод, які дарує вам великий і одночасно стрімкий кросовер, який має все, що потрібно для вашого успіху: міцну будову, переконливі можливості та нові передові технології, що дозволяють вам зберігати контроль.

Компания: Кий Авто
Дополнительные бонусы при покупке нового NISSAN для частного бизнеса в «НИКО АвтоАльянс»!Nissan Дополнительные бонусы при покупке нового NISSAN для частного бизнеса в «НИКО АвтоАльянс»!

Официальный дилер Nissan в Киеве и Киевской области «НИКО АвтоАльянс» предлагает воспользоваться выгодными условиями покупки автомобилей для частного бизнеса.

Компания: АвтоАльянс Киев
Вигідний шиномонтаж з Віді Автострада ціна від 583 грн.Toyota Вигідний шиномонтаж з Віді Автострада ціна від 583 грн.

Настоящая весна уже совсем близко, поэтому следует уже сейчас позаботиться о шиномонтаже Вашего автомобиля Toyota и подготовить его к весенне-летнему сезону.

Компания: Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада»
Обновленный выразительный и спортивный дизайн: Новый Ford EcoSport доступен к заказу уже сегодня!Ford Обновленный выразительный и спортивный дизайн: Новый Ford EcoSport доступен к заказу уже сегодня!

EcoSport, несомненно, относится к классу SUV, и вы, безусловно, чувствуете его надежность. В то же время четкие рельефные линии и элегантный стремительный силуэт имеют стильный и изысканный вид, что дает автомобилю возможность отличаться на дороге при люб

Компания: Мустанг Моторс
Потепління змінює наші звички!Skoda Потепління змінює наші звички!

Кондиціонер ми ставимо не на обігрів, а на охолодження, та очікуємо відучи приємний свіжий вітерець.

Компания: Прага Авто
Обмінний Бонус Das WeltAutoVolkswagen Обмінний Бонус Das WeltAuto

Придбайте новий автомобіль Volkswagen за системою «трейд-ін» та отримаєте додатковий «ОБМІННИЙ БОНУС» Das WeltAuto Автомир.

Компания: Автомир
Спеціальні моделі Volkswagen Crafter ExpressVolkswagen Спеціальні моделі Volkswagen Crafter Express

Новий Volkswagen Crafter – у ньому є все, що Ви очікуєте від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.

Компания: КарпатиАвтоцентр
Hola, Barcelona!SEAT Hola, Barcelona!

Обирай SEAT Arona - на тебе чекає Барселона!

Компания: ДП «АВТО-КИЕВ»
Спеціальне ціноутворення на VW Golf - вигода до 222 276 грнVolkswagen Спеціальне ціноутворення на VW Golf - вигода до 222 276 грн

Спортивний та надійний, перевірений вже багатьма автовласниками Volkswagen Golf за спеціальною ціною в автосалоні «КарпатиАвтоцентр». Ваша вигода складає понад 200 000 грн.!

Компания: КарпатиАвтоцентр

Добавить салон